Feliway
Щасливі разом
Adaptil
Зближає
CEVA SANTE ANIMALE
«Разом: для блага тварин та всього світу»

«Разом: для блага тварин та всього світу» - слоган компанії, оснований на наступних принципах

icon
Допомога
Допомога в забезпеченні продуктами харчування постійно зростаючого населення
icon
Боротьба
Боротьба з зоонозами
icon
Пропагування
Пропагування переваг взаємозв’язку між людьми та тваринами

Хто ваш домашній улюбленець?

Оберіть, будь ласка, вид вашої домашньої тварини.
Your Pet
Клініки #PetFriendly
#PetFriendly — це категорія клінік, які дбають про те, щоб ваші улюбленці проходили лікування без стресу. Для цього #PetFriendly-клініки використовують препарати компанії Ceva, зокрема Feliway та Adaptil.

Категорії продуктів

Препарати проти стресу

85% власників домашніх тварин, котрі стикаються з їх поведінковими проблемами, не мають уявлення про доступні засоби коригування поведінки. Наша компанія пропонує засоби, що містять синтетичні аналоги феромонів собак і котів, для їх заспокоєння у всіх стресових ситуаціях та вирішення поведінкових проблем.

Феромони

Феромони — це біологічно активні речовини, які виділяються тваринами як продукти зовнішньої секреції. Виділяючи синтезований феромон, продукти Ceva імітують дію справжнії феромонів лицьових залоз тварини, "інформуючи" тварину про відсутність причин для занепокоєння і створюючи для неї відчуття спокою і безпеки.

Протимікробні препарати

Всі ветеринарні препарати, що їх пропонує наша компанія, відповідають найвищим європейським GMP стандартам та міжнародним стандартам, зареєстровані та сертифіковані на території України. Вже довгий час препарати з високою ефективністю використовуються ветеринарними лікарями всіх регіонів України.Компанія  Сева Санте Анімаль Україна пропонує спектр ін'єкційних антибіотиків для тварин.

Антигельмінтні препарати

Більшість гельмінтів собак та котів паразитують у шлунково-кишковому тракті тварин, переважно у тонкому відділі кишечнику. Інфіковані тварини виділяють з фекаліями яйця і личинки гельмінтів, сприяючи їх широкому розповсюдженню і наражаючи на небезпеку зараження людини і домашніх тварин. Більшість гельмінтозів протікає хронічно, що значно ускладнює діагностику. Будь-яке інше захворювання на тлі гельмінтозу протікає значно важче. Своєчасна дегельмінтизація собак і кішок грає важливу роль в профілактиці гельмінтозів людини.

Шампуні

Шкірний покрив - це тендітна екостистема, яка потребує догляду та захисту. Компанія Сева пропонує лінійку шампунів Дуксо та Адаксію для догляду, захисту, лікування та відновлення захисного бар’єру та підтримання балансу мікрофлори шкіри у собак та котів

Ектопаразитарні препарати

Ектопаразити, такі як блохи, кліщі, комарі, москіти та воші можуть переносити хвороби до людей, собак, котів та інших тварин. Захворювання, які вони передають вважаються "трансмісивними хворобами".

Дирофіляріоз, вірус Західного Нілу і Лайма лише три приклади з хвороб, які розповсюджуються зовнішніми паразитами до людини і домашніх тварин.

Сева Санте Анімаль надає передове наукове рішення на базі інноваційних інсектицидів швидкої дії.

Динотефуран, поєднаний з регулятором росту комах і акарицидами, призначений для захисту котів та собак від ектопаразитів.

Останнi статтi