Про компанію

Компанія Сева Санте Анімаль Україна - спеціалізується на оптовому продажу ветеринарних препаратів по всій Україні.
Компанія Сева Санте Анімаль Україна - спеціалізується на оптовому продажу ветеринарних препаратів по всій Україні і представлена командою професіоналів для вирішення поставлених задач та досягнення цілей, що найбільш актуальні для партнерів.

Про компанію

Сева Санте Анімаль - глобальна компанія, представлена в 42 країнах світу, а діяльність якої охоплює 110 країн.

Сева включає 13 науково-дослідних центрів, 21 виробничі майданчики і більше 3500 співробітників по всьому світу.

Пріоритетом компанії Сева є формування довготривалих партнерських відносин, забезпечення своїх клієнтів продукцією найвищої якості та надання професійних сервісних послуг у найкоротший термін.

Компанія Сева Санте Анімаль Україна є частиною груп компаній Сева, що обумовлює факт конкурентоспроможних цін на продукцію і гарантує високу якість поставленого товару, згідно найвищим європейським GMP стандартам.

НАША ІСТОРІЯ

Ми пройшли довгий шлях за короткий час. Початок створення Сева припадає на 1999 рік, з тих пір, стрімке зростання компанії не припинялося ні на хвилину
 
Завдяки розробкам нових продуктів продажам і придбанням ми значно виросли за роки існування. На сьогоднішній день, ми - один з провідних гравців на ринку здоров'я тварин. Незалежна компанія, що належить її працівникам - наша відмінність від інших компаній в галузі.
 
Чітке та ясне бачення в масштабах всієї компанії об'єднує всі наші підприємства та їх продукцію, ми працюємо як єдине ціле, що має вирішальне значення для нашого успіху. І ми чітко орієнтовані на результат.
 
Ми даємо підприємцям, які приєднуються до нас, свободу працювати у своїй власній манері для досягнення наших спільних цілей.

Наші цінності

З першого дня існування компанії і до сьогодні ми керуємося власними цінностями. Від країни до країни, вони об'єднують нас, оскільки ми прагнемо досягти досконалості для наших клієнтів за рахунок інновацій.
icon
Солідарність
у спільній діяльності задля спільного результату. Наша мета - боротьба з основними проблемами здоров'я тварин у світі. Ми даємо людям простір, щоб вони могли самі приймати рішення, і ми поважаємо роботу один одного.
icon
Інновації
полягають не лише в розробці нової і нової продукції та сервісів, але й у постійному пошуку нових шляхів для довгострокового підтвердження цінностей для нас і для наших клієнтів.
icon
Підприємницький дух
cпонукає до стрімкого досягнення щоразу нових успішних результатів. Ми поділяємо знання і використовуємо всі можливості. Ми мислимо і діємо креативно. Всі зусилля спрямовані на пошук найкращих рішення для наших клієнтів.

Наша місія 

Від початку створення, компанія працює під гаслом «разом: для блага тварин та всього світу», який оснований на наступних принципах:

- допомога в забезпеченні продуктами харчування постійно зростаючого населення;

- боротьба з зоонозами;

- пропагування переваг взаємозв’язку між людьми та тваринами.

Ми впевнені, що здоров'я тварин, людей і благополуччя планети нерозривно пов'язані між собою, тому захищаючи здоров'я тварин і навколишнє середовище, ми захищаємо наше власне здоров'я і майбутнє.

Дослідження та розробки

Інновація - є однією з наших основних корпоративних цінностей, значну увагу ми приділяємо постійному розширенню наукових кордонів. Наші дослідні групи розташовані по всьому світу, до своєї діяльності ми залучаємо талановитих вчених з найвіддаленіших регіонів - ми не знаємо національних меж.

Децентралізована структура компанії Сева Санте Анімаль дозволяє кожній команді самостійно розвивати власні ідеї, в той час як регулярні зібрання груп експертів надають нашим командам можливість внутрішньої комунікації, а також комунікації з багатьма зовнішніми інститутами, університетами та приватними групами досліджень, які вносять значний внесок в нашу програму досліджень і розробок.

Виробництво

Виробнича політика компанії Сева Санте Анімаль відображає нашу спільну стратегію щодо глобалізації, тобто досягнення ефекту синергізму і розвитку промислових потужностей по всьому світу

До складу Сева Санте Анімаль входять 19 регіональних промислових потужностей в різних частинах світу. Широке географічне охоплення Сева Санте Анімаль означає, що ми можемо забезпечити наші ринки товарами і послугами, що адаптовані до місцевої специфіки та попиту.