Компанія CEVA SANTE ANIMALE Україна вже багато років піклується про здоров’я домашніх улюбленців. Висока якість продукції, участь у благодійних заходах і команда професіоналів забезпечила широку впізнаваність серед заводчиків, ветеринарів і щасливих власників котів.


Орієнтуючись на інновації та пристосовуючись до темпу сучасного життя домашніх котів, CEVA SANTE ANIMALE є однією з найпрогресивніших компаній та має одну із найкращих ветеринарних лабораторій світу. Поєднуючи турботу про тварин та цілковиту безпечність продукції, товари компанії вже давно завоювали прихильність в українських власників домашніх тварин.

CEVA SANTE ANIMALE знає як забезпечити щастя вашому котику, позбавити його стресу і уникнути ознак негативної поведінки, таких як мічення території, дряпання або переховування.

Для вашого домашнього улюбленця пропонуються наступні категорії товарів: препарати проти стресу у тварини, протимікробні препарати та шампуні для щоденного догляду або лікування та профілактики захворювань.

Категорії продуктів

Препарати проти стресу

85% власників домашніх тварин, котрі стикаються з їх поведінковими проблемами, не мають уявлення про доступні засоби коригування поведінки. Наша компанія пропонує засоби, що містять синтетичні аналоги феромонів собак і котів, для їх заспокоєння у всіх стресових ситуаціях та вирішення поведінкових проблем.

Феромони

Феромони — це біологічно активні речовини, які виділяються тваринами як продукти зовнішньої секреції. Виділяючи синтезований феромон, продукти Ceva імітують дію справжнії феромонів лицьових залоз тварини, "інформуючи" тварину про відсутність причин для занепокоєння і створюючи для неї відчуття спокою і безпеки.

Протимікробні препарати

Всі ветеринарні препарати, що їх пропонує наша компанія, відповідають найвищим європейським GMP стандартам та міжнародним стандартам, зареєстровані та сертифіковані на території України. Вже довгий час препарати з високою ефективністю використовуються ветеринарними лікарями всіх регіонів України.Компанія  Сева Санте Анімаль Україна пропонує спектр ін'єкційних антибіотиків для тварин.

Шампуні

Шкірний покрив - це тендітна екостистема, яка потребує догляду та захисту. Компанія Сева пропонує лінійку шампунів Дуксо та Адаксію для догляду, захисту, лікування та відновлення захисного бар’єру та підтримання балансу мікрофлори шкіри у собак та котів

Останнi Статтi