CEVA SANTE ANIMALE вже багато років турбується про найулюбленіших — ваших домашніх тварин. Поєднуючи цілковиту безпечність та ефективність продукції, компанія вже давно завоювала прихильність у ветеринарів та щасливих власників собак.

Разом із високотехнологічними процесами виробництва та сучасною лабораторією, компанія виробляє всесвітньо відомі препарати, які оцінили і українські власники домашніх улюбленців. Надійність є ще одним принципом підприємства. Тож продукція є абсолютно нешкідливою для тварини. Турботу про домашніх улюбленців компанія також підтримує постійною участю у благодійних проектах.

CEVA SANTE ANIMALE знає як зробити вашу собаку щасливою, позбавити її стресу та уберегти від ураження кліщами, блохами та іншими ектопаразитами.

Серед товарів, які компанія пропонує на українському ринку: препарати проти стресу у тварин, протимікробні препарати та шампуні для щоденного догляду або лікування та профілактики захворювань.

Категорії продуктів

Препарати проти стресу

85% власників домашніх тварин, котрі стикаються з їх поведінковими проблемами, не мають уявлення про доступні засоби коригування поведінки. Наша компанія пропонує засоби, що містять синтетичні аналоги феромонів собак і котів, для їх заспокоєння у всіх стресових ситуаціях та вирішення поведінкових проблем.

Феромони

Феромони — це біологічно активні речовини, які виділяються тваринами як продукти зовнішньої секреції. Виділяючи синтезований феромон, продукти Ceva імітують дію справжнії феромонів лицьових залоз тварини, "інформуючи" тварину про відсутність причин для занепокоєння і створюючи для неї відчуття спокою і безпеки.

Протимікробні препарати

Всі ветеринарні препарати, що їх пропонує наша компанія, відповідають найвищим європейським GMP стандартам та міжнародним стандартам, зареєстровані та сертифіковані на території України. Вже довгий час препарати з високою ефективністю використовуються ветеринарними лікарями всіх регіонів України.Компанія  Сева Санте Анімаль Україна пропонує спектр ін'єкційних антибіотиків для тварин.

Ектопаразитарні препарати

Ектопаразити, такі як блохи, кліщі, комарі, москіти та воші можуть переносити хвороби до людей, собак, котів та інших тварин. Захворювання, які вони передають вважаються "трансмісивними хворобами".

Дирофіляріоз, вірус Західного Нілу і Лайма лише три приклади з хвороб, які розповсюджуються зовнішніми паразитами до людини і домашніх тварин.

Сева Санте Анімаль надає передове наукове рішення на базі інноваційних інсектицидів швидкої дії.

Динотефуран, поєднаний з регулятором росту комах і акарицидами, призначений для захисту котів та собак від ектопаразитів.

Останнi Статтi