Коти бувають різними. Одні - флегматичні і спокійні, легко і з задоволенням контактують з людьми, люблять, коли до них проявляють увагу. Інші є явними холериками і не допускають вторгнення в їх особистий простір, на що нерідко відповідають агресією. Треті мають меланхолійний характер, бояться будь-яких контактів з незнайомими людьми і найчастіше ведуть усамітнений спосіб життя.

Найважливіше, що при стресових ситуаціях всі ці риси характеру мають властивість посилюватися або змінюватися. Таким чином, доброзичлива і добра кішка в новій і незнайомій для неї обстановці стає агресивною, і впоратися з нею не вдається навіть господарям. З огляду на всі особливості кішок, був розроблений препарат, який легко і швидко дозволяє зменшити почуття тривоги, і подарувати відчуття безпеки.

Феромон Feliway є найдієвішим і найнебезпечнішим способом нормалізувати стан і поведінку котів у стресовій ситуації. Даний препарат - це штучний аналог феромону лицьових залоз котів. При
його дії у кота пропадають причини для занепокоєння і стабілізується її емоційний стан. Відзначається зниження агресії, зменшення активності линьки (що досить часто відбувається в стресових ситуаціях), прояв інтересу до подій навколо.

Рекомендуємо використовувати Feliway при підготовці до візиту до ветеринарного лікаря, відвідування виставок, переїзді з місця на місце, тимчасове стаціонарному утриманні, адаптації маленьких кошенят на новому місці, нервозності і агресії в домашніх умовах.