Коти люблять свій домашній затишок, тому подорожі можуть змушувати їх почуватися не у своїй тарілці. Але це не обов’язково означає, що вони мають залишатися вдома!

Прочитайте нашу збірку порад для подорожуючих котів щоб допомогти вашому коту досягти пункту призначення, наскільки це можливо, комфортно і без метушні.

Чому мій кіт ненавидить подорожувати?

Перш за все, ви не єдині! Багато котів вважають подорожі неприємним досвідом. Чому? Їм не до вподоби бути витягнутими із свого теплого знайомого дому, і піддаватися впливу чужих запахів, звуків і видів.

Пам’ятайте, коти не розуміють принцип роботи автомобіля. Тому незвичні переміщення, вібрації і подекуди звук сигналу роблять подорож важкою справою для кота.

Що я можу зробити для підвищення рівня комфорту кота під час подорожі? 

Створіть для вашого кота першокласні враження від подорожі. Коти люблять те що їм знайомо. Та всі ми це любимо, це те що зручне і звичне, як ваше улюблене місце на дивані. Ви знаєте улюблене місце кота у домі. Чому б не лишити там переноску за кілька днів до від’їзду? Щоб зробити її ще більш привабливою для нього, чи не варто покласти туди улюблену ковдру та іграшки? І тоді ваш кіт почне думати що переноска це зручне і знайоме місце в якому можна перебувати.

Інша чудова порада, це нанести ФЕЛІВЕЙ Classic Cпрей у всі чотири кутки котячої переноски за 15 хвилин до того як помістити туди кота. Доведено, що ФЕЛІВЕЙ Classic допомагає зменшити прояви ознак занепокоєння, які коти можуть демонструвати у машині – наприклад, нявчання, слинотеча, надмірне збудження.

Як я моду підготувати свого кота до подорожі?

Насправді буває, що кішок закачує і нудить під час поїздки, щоб уникнути цього годуйте кота не менше ніж за шість годин до перевезення. Переконайтеся, що під час довгої подорожі кіт забезпечений достатньою кількістю рідини і йому не загрожує зневоднення, особливо це актуально для теплої пори року! На випадок будь-яких ’інцидентів’, покладіть кілька поглинаючих пелюшок на дно переноски. Зберегти щастя киці можна так просто!

Пам’ятайте, що котяча переноска існує для того щоб захистити кота. Неважливо яким чином ви подорожуєте, в машині, потягом чи на літаку, важливо щоб кіт залишався всередині. Під час руху, переноска має бути закріплена за допомогою ременя безпеки, та в ідеалі розташована в ділянці, в якій найменше відчувається вібрація автомобіля. Щоб допомогти коту залишатися врівноваженим, можна покласти рушник або папір на переноску щоб він бачив якнайменше незнайомих картин – створіть для кота улюблену завісу!

Які найкращі поради для того, щоб взяти кота у відпустку?

Немає нічого кращого ніж поїхати відпочивати і якщо ви можете взяти свою кицю з собою, відпустка стане ще більш особливою. Переконайтеся, що перед від’їздом ви перевірили такі пункти:

Чи дозволено проживання із котом? У готель чи житлі, яке ви винайматимете, приймають кішок? Завжди перевіряйте це під час бронювання. Якщо ви їдете із друзями чи сім’єю, було б непогано запитати чи ніхто не проти товариства кота.

Чи не час відвідати ветеринарного лікаря? Поспілкуйтеся із ветеринарним лікарем перед виїздом – можливо кішці необхідна вакцинація, щоб бути готовою подорожувати. Також візит до лікаря може знадобитися для вирішення питання з ідентифікацією або для встановлення мікрочіпу, що забезпечить вам швидке повернення вашого кота у випадку, якщо він загубиться. Варто перевірити розміщення найближчої ветеринарної клініки у місці, в яке ви прямуєте – просто щоб перестрахуватися!

Забезпечте їм комфорт: у відпустці усі трохи сумують за домом, і ваш кіт не виключення – тож не забувайте взяти з собою у відпустку ФЕЛІВЕЙ Classic Дифузор. Це допоможе вашому коту пристосуватись до нового оточення, завдяки “щасливим посланням” які розповсюджує дифузор! Не забувайте увімкнути дифузор хоча б на тиждень після повернення додому, щоб нагадати коту, що це він – дім, милий дім.